08.04.2015 19:29

Župní plavecké závody

Dne 28.3.2015 se do Zlína sjeli plavci z celé župy Velehradské, aby si změřili své síly - plavecký um! I naše jednota měla své zástupce a želíska v ohni!

A jak naši dopadli??

Drahuška Slováková vybojovala v kategorii minibenjamínci krásné 3.místo, Míša Benařík se umístil na 4. místě,Eliška Rösslerová byla na 9.místě, Magdalénka Slováková na 10. místě. V další kategorii na stupni vítězů vybojoval dvě zlaté medaile František Blažíček v plaveckém stylu prsa a kraul. Ani Martin Čožík nezůstal bez medaile, ve volném stylu získal bronzovou medaili! V kategorii muži získal Michal Rössler 1. místo v plaveckém stylu prsa a 4.místo ve volném stylu. Naši plavci ve štafetě obsadili krásné 3. místo!!

Děkujeme všem reprezentatům!!!! A gratulujeme!

Na fotce František Blažíček - 1. místo.

Na fotce naše štafeta z leva: Martin Čožík, František Blažíček , Eliška Rösslerová a p. Rössler.