Kalendář akcí

Leden 2020

Tříkrálová sbírka 3.1.
Děkanátní ples ve Starem Městě 11.1.
 

Únor 2020

Výhlášení výtvarné soutěže    1.2.
Orelský karneval  2.2.
Orelský slavíček Domanín 8.2.  
Výroční členská schůze 14.2.
Lyže- sjezd, Stupava 22. 2.  
 

Březen 2020

Župní sjezd župy Velehradské Staré Město 14.3.
Zlatá réva Kunovice 21.3.   - ve  14 hod. na Farním domečku v Kunovicích - přihlásit se na akci u svých cvičitelů do 15. března           

 

Duben 2020

Župní plavecké závody  Zlín  4.4.
Jarní putování Vizovice   18.4.  
Pitěnský škrpál  25.4.        
 

Květen 2020

Stolní tenis  družstva Polná    2.5.    
Atletika Nivnice  2.5.   
Kuželky    Valašské Meziříčí      6.5.    
Den Matek  10.5.
Župní akademie Veselí nad Moravou  31.5. 
 

Červen 2020

Cantate Luhačovice 6.6.
Petangue Řečkovice 6.6.
Zahrada Moravy -  Staroměstský den 7.6.
Pouť Sv, Antonínek  14.6.
Ústřední  atletika Vyškov 20.6.
 

Červenec 2020

Fotbalové dovednosti Velehrad a stolní tenis na Velehrad 4.7.
Cyrilometodějská pouť Velehrad 5.7. 
Kola Zlín 19.7.
Cyklopouť Slovensko     25.7. – 31.7.
 

Srpen 2020

Nohejbal Domanín 1.8.
Klobucká kola 8.8. 
Běh k Božímu hrobu Sv. Hostýn 22.8.
Orelská pouť 23.8.
Zahájení školního roku 30.8.
 

Září 2020

Župní pouť dětí a mládeže Provodov 5.9.
Velkomoravský koncert Staré Město  6.9.
Kola Kašava 13.9. 
Ústřední atletika Vyškov 14.9. 
Ústřední stolní tenis jednotlivci Ostrož. Nová Ves 19.9. 
Pouť Stará Boleslav 28.9.

 

Říjen 2020

Setkání seniorů Uherské Hradiště 1.10.
Horská kola Drnovice 3.10.
Svatováclavská réva -recitační soutěž Lubina 10.10.
Badminton - jednotlivci  Slavičín 12.10.
Ústřední šachy Moutnice 17.10.
Den vzniku samostatného Československého státu 28.10.

 

Listopad 2020

Plavání Blansko 7.11.
Badminton - jednotlivci Polná 21.11.
Na orelskou strunu Domanín 28.11. 
 

Prosinec 2020

Setkání spolků 
Vánoční zpívání 13.12.
Vánoční turnaj, stolní tenis jednotlivci Zlín 19.12. 
 
 
 

Kontakt

Orel jednota Staré Město

pobočný spolek


Nám. Hrdinů 264
686 03 Staré Město