24.03.2019 20:27

Zlatá réva 2019

I letos přijeli zástupci naší jednoty do Kunovic, kde probíhala recitační soutěž Zlatá réva. Za krásného slunečného dne 23.3.2019 se sešli recitátoři z Vizovic, Kunovic i Starého Města na farním Domečku v Kunovicích. V kategorii předškoláků a 1. třídy získala Alžbětka Ferdová 1. místo s básní Červená karkulka! V kategorii 3. tříd získala Anička Ferdová 1. místo. Děkuji všem našim recitátorům, Kamilce Psotkové, Jakůbku Ferdovi, Jiříku Foltýnkovi, Alžbětce Ferdové, Zuzance Řešetkové a Aničce Ferdové,  za krásnou reprezentaci naší jednoty! 

I ti, kteří soutěž nevyhráli, si odvezli domů diplom za účast a tašku s pěknými dárky. 

Děkuji jednotě Kunovice za organizaci této akce.

Ferdová

—————

Zpět


Kontakt

Orel jednota Staré Město

pobočný spolek


Nám. Hrdinů 264
686 03 Staré Město