04.06.2018 14:41

Zahrada Moravy 2018

V rámci akce Zahrada Moravy se uskutečnil v neděli 3. června 2018 Staroměstský den na náměstí Velké Moravy. Pro děti byly připraveny různé atrakce a soutěže. Naše jednota Orla měla čtyři vstupy na podiu. Začali nejmenší z oddílu "Cvičení rodičů s dětmi", které předvedli ukázku ze cvičební hodiny. Pokračoval oddíl "Cvičení a pohybové hry I, děti se proměnily v malé bobry a na písničku "Když jde malý bobr spát" nám zacvičily a zatančily. Poté nastoupili cvičenci z oddílu "Cvičení a pohybové hry II", kteří předvedli, co všechno již se naučili během školního roku, a to kotouly, přemety, stojky, mosty... Náš blok ukončil oddíl "Moderní tance",  který zatančil na píseň „Better When I'm dancing“.

Všem vystupujícím patří poděkování za krásnou reperzentaci naší jednoty Orla.

                                                                                                                                                    Dagmar Zálešáková, starostka jednoty

—————

Zpět


Kontakt

Orel jednota Staré Město

pobočný spolek


Nám. Hrdinů 264
686 03 Staré Město