14.10.2014 09:12

Ústřední turnaj ve stolním tenise 2014

Sobota 20.9.2014 pro většinu normální den, ale pro skupinku Orlů ze Starého  Města to byl den, kdy se konal ústřední turnaj jednotlivců ve stolním tenisu ve sportovní hale v Hluku.

Turnaj začal promluvou zdejšího duchovního otce, která pojednávala o tom, abychom se nehonili jen za vítězstvím, ale hráli přátelsky a čestně. Promluva byla zakončena společnou modlitbou Otčenáše. A hraní mohlo začít!

Hrálo se v kategoriích žáci, junioři, dospělí. Další rozdělení bylo na registrované a neregistrované hráče. Z naší jednoty v kategorii neregistrovaných jsme přivezli několik pohárů.V kategorii  žáci byl nejúspěšnější Jakub Bednařík na  3.místě, v juniorech Dominik Gottwald 2.místo a Vojtěch Giesl 3.místo. Muži ze Starého Města obsadili celé stupně vítězů. Zlato vybojoval Zdeněk Fridrich, stříbro Bohuslav Blaha a bronz Pavel Janča.