15.03.2022 15:54

Plavecké závody 2022

V sobotu 5. března se uskutečnily plavecké závody v Uherském Hradišti. Hlavní koordinátor závodů br. Jiří Strogan přivítal přítomné závodníky a vysvětlil pravidla soutěže. Potom jsme závody zahájili společně orelskou modlitbou. Této akce se zúčastnily tyto jednoty: Domanín, Drnovice, Kunovice, Staré Město, Uherské Hradiště a Vnorovy. Závodníci se ve 4 drahách rozplavali a potom podle kategorií plavci závodili. Benjamínci plavali styl „plav, jak umíš“. Ostatní kategorie začínali stylem prsa, poté následoval volný styl.

Naši jednotu Staré Město reprezentovalo 13 plavců v kategorií: benjamínci, mladší žáci, starší žákyně, dorostenci, ženy, veteránka a veteráni. Naše výprava si vedla skvěle a získala 6x zlatou, 4x stříbrnou a 3x bronzovou medaili.

Všem děkujeme za krásnou reprezentaci naší jednoty.

 

 

Mgr. Jana Ferdová, cvičitelka Orla Staré Město

 

 

—————

Zpět


Kontakt

Orel jednota Staré Město

pobočný spolek


Nám. Hrdinů 264
686 03 Staré Město