Kalendář akcí

Leden 2017

Tříkrálová sbírka 6.1.
Župní ples v Domaníně 7.1.
Děkanátní ples ve Starem Městě 14.1.
Orelský karneval 29.1.  
 

Únor 2017

 Ústřední běh  na lyžích, Drnovice 4.2.
Domanínský slavíček 11.2.
Výroční členská schůze 21.2.
Ústřední ples, Ratíškovice 25.2.
Sjezdové lyžování, Stupava 25.2.
 

Březen 2017

Župní sjezdové lyžování,  Újezd 4.3.
1. turistika s oddílem Šlápota 25.3.
 

Duben 2017

Recitační soutěž Zlatá réva, Kunovice 1.4.
Župní plavecké závody Zlín 8.4.
Turistika, Vizovice 22.4.
Dílnička k svátku Matek 23.4.
Stolní tenis, Polná 29.4.
Turistika Pitěnský škrpál, Pitín 29.4.
 
 

Květen 2017

Župní atletické závody, Nivnice 6.5.
Den Matek 14.5
Atletické závody ve Valašských Kloboukách 27.5.
Turistika s oddílem Šlápota 27.5.
Zahrada Moravy - Staroměstský den 28.5.
 

Červen 2017

Cantate Luhačovice 3.6.
Den Orla ve Starém Městě 4.6.

 

Červenec 2017

Fotbalové dovednosti Velehrad a stolní tenis na Velehrad 4.7.
Cyrilometodějská pouť Velehrad 5.7. (Setkání u hrobu Mons. Šrámka v 9,20 hod.)

Srpen 2017

Horská kola Valašské Klobouky 12.8.
Horská kola Kašava 19.8.
Běh k Božímu hrobu Sv. Hostýn 19.8.
Orelská pouť 20.8.

 

Září 2017

Župní pouť dětí a mládeže Provodov 2.9.
Velkomoravský koncert Staré Město 3.9.
Odpoledne plné her 10.9.

Stolní tenis jednotlivci Ostrož. Nová Ves 16. 9.    přihlášky do 14. 9. na i.mikoska@seznam.cz (v kopii na mozny@orel.cz)   

Setkání rodin  Bukovina   22.-24.9.     info: www.orel.cz         

Pouť Stará Boleslav 28.9.

 

Říjen 2017

Setkání seniorů Uherské Hradiště 2.10.
Horská kola Drnovice 7.10.
Svatováclavská réva Lubina 7.10.
Badminton - jednotlivci  Slavičín 14.10.
Den vzniku samostatného Československého státu 28.10.

 

Listopad 2017

Plavání Blansko 3.11.
Badminton - jednotlivci Polná 18.11.
Na orelskou strunu Domanín 18.11.
Šachový turnaj Moutnice 25.11.

 

Prosinec 2017

Setkání spolků na radnici 8.12.
Vánoční zpívání 17.12.
 
 
 

Kontakt

Orel Staré Město

Nám. Hrdinů 264
686 03 Staré Město