06.05.2015 20:10

Výsledky župní výtvarné soutěže 2015

Tentokrát tématem výtvarné soutěže bylo Moje budoucí povolání! Děkujeme všem, kteří se zúčastnili soutěže a taky těm, kteří vyhráli!

Výsledková listina:

Kategorie do 4 let   -         1.místo   - Kristýna Spáčilová -  SM - zubařka
                                          2.místo   - Anička Gieslová  - SM - kosmonautka
                                          3.místo   -  Alžběta Ferdová - SM- kosmonautka


Kategorie 5 let       -           1.místo   - Eda Procházka - SM - pošták
                                           2.místo  -  Olinka Halodová -SM- baletka
                                                            Barunka Halodová-SM- zpěvačka
                                           3.místo  -  Michal Vojtek   - SM- opravář
                                                         -  Anička Ferdová - SM- baletka


Kategorie 6 let      -            1.místo   - Marie Krejcarová - SM- malířka
                                           2.místo   - Michal Giesl    -SM-  lékař
                                           3.místo  -  Vašek Špaňhel - Viz- opravář kamionů

1. třída                  -             1.místo -  Saša Hendrychová - Kun - kuchařka
                                            2.místo-   Rostík Procházka   - SM - zedník
                                            3.místo-    Štěpán Mizerák  - Kun- policista
                                                             Dan Kozelek   - Kun- paleontolog

2.třída                   -              1.místo-   Anetka Šléglová - SM- veterinářka
                                             2.místo-  Anetka Pálková  - Kun- cukrářka
                                                             Veronika Dědečková -Kun- prodavačka zverimexu
                                             3.místo-   Marek Lhota - Kun- voják
                                                              Lucka Kučerová- Kun- servírka

3.třída                   -               1.místo-   Kačka Hanáčková- Kun- kuchařka
                                              2.místo-  Naty Bartysová - Kun-zpěvačka
                                              3.místo-   Naty Škrášková - Kun-učitelka
                                                               Nikola Pelková - SM- kadeřnice

4.třída                   -                1.místo-    Tomáš Frank - Viz- kosmonaut
                                               2.místo - Šimon Turčínek - Kun- letecký inženýr
                                                                Helena Vojtková - SM- detektiv
                                                3.místo- Krystýna Sedláková- Pitín- jezdkyně na koních
                                                             - Klára Sedláková  .- Pitín- chovatelka koní

Kategorie 5-9 třída    -             1.místo - Marcela Pelková - SM- učitelka
                                                 2.místo- Liduška Sedláková- Pitín- pěstitelka zeleniny   
                                                                                                      

—————

Zpět


Kontakt

Orel Staré Město

Nám. Hrdinů 264
686 03 Staré Město